У Черкасах пройшов модний показ

Цими вихідними у Черкасах презентували нові колекції дизайнерки Ірини Дикої. Показ відбувся 11 березня в обласному художньому музеї, пише “ГромЧе”.

Нові колекції пані Ірини пов’язані зі стародавніми українськими мотивами. Відповідні і назви – «Трипільський лист» та «Із бабусиної скрині я корсетку діставала…».

” Осучаснена етнічність, в основу покладено елементи трипільської культури. Неймовірно гарна колекція і не лише по кольоровій гамі, а і по орнаменту. І сподобалась сама організація заходу, де виступали археологи, розповідаючи про трипільську культуру; були представлені дві моделі традиційного одягу середньої Наддніпрянщини кінця 19 початку 20 століття, а також колекція молодого дизайнера і майстрині з вишитими хустками,” – прокоментувала нову колекцію викладач ЧНУ ім. Б. Хмельницького Інна Кукуленко-Лук’янець на свої сторінці у Фейсбуці.

У програмі заходу також представники колекцію хусток «Квіти Опішної» Тетяни та вишукані вироби від черкаських майстрів. Також відвідувачі оцінили жіночі портрети Олексія Бадери.

Фото http://grom-che.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *