У Черкасах пройшов мистецько-патріотичний фестиваль (ФОТО)

У Черкасах відгримів мистецько-патріотичний фестиваль «Вшануємо гідних». Його провели до Міжнародного дня волонтера та з нагоди Дня Збройних сил України в спортивному комплексі «Будівельник». АТОвців, доброчинців та активістів відзначили міськими нагородами та цінними подарунками, інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Відкрили фестиваль театралізованою постановкою черкаського режисера Олександра Бондаренка. У ній він намагався з допомогою мистецтва відтворити хронологію подій неоголошеної війни в Україні. Учасниками перформансу стали одночасно майже 200 виконавців

Перед церемонією нагородження усіх, хто не повернуся з війни на сході України, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що сьогодні в нашій країні долею військових переймається майже кожна українська родина.

– Тисячі волонтерів своєю щоденною працею допомагають фронту. Серед них – матері, сестри, батьки, які зазнали гіркоту втрати… 26 українських синів родом із Черкас поклади своє життя задля цілісності держави й заради миру в ній, – сказав у вітальному слові під час фестивалю Анатолій Бондаренко. – Шановні наші захисники – волонтери, військові! Ви та надійна броня і опора цілісності нашої держави. Від імені виконавчого комітету та міської ради дякую кожному з вас за ваш героїзм, мужність та небайдужість до долі рідної держави. Мирного неба над Україною.

За мужність та героїзм, проявлені під час бойових дій у Донецькій та Луганській областях, активну волонтерську діяльність, небайдужість до чужого горя, за дотримання військових традицій і примноження звитяг українського народу понад 30 черкащан відзначили нагрудним знаком «За мужність і героїзм», наручними годинниками та подяками.

blank

blank

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *