У Черкасах пропонують створити школу бойових мистецтв

Ідею об’єднати всі види бойових мистецтв під дахом однієї школи висловила Черкаська обласна федерація різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синєбрюхова, інформує “Черкаський край”.

За словами президента федерації Ази Шульги, після рішення Верховної Ради про національні види бойових мистецтв було б правильно створити у Черкасах дитячо-юнацьку спортивну школу бойових мистецтв. І в ній зібрати всі тівиди єдиноборств, які вивчають і розвивають у Черкасах.

Як зазначила Аза Шульга, листа з відповідною пропозицією вже відправили до департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Аналогічне звернення подадуть міському голові та міській раді.

Аза Шульга повідомила, що зараз ідею створення ДЮСШ бойових мистецтв підтримала низка осередків різних бойових мистецтв, і процес перемовин із представниками інших видів єдиноборств триває.

А першого червня у Міжнародний день захисту дітей вихованці кількох шкіл влаштували на площі перед ТРЦ «Любава» показові виступи з різних видів бойових мистецтв.

Фото http://www.kray.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *