У Черкасах пропонують зануритися в історію орнаменту

Уже завтра, 15 лютого, у Черкасах розкажуть про незвичайні відкриття, старих богів та приховані символи. Усе це – у межах семінару «Геометричний орнамент: археологія, міфологія, семантика», повідомляють на сторінці заходу у Фейсбуці.

Кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археології НАН України (Київ) Дмитро Павлович Куштан та кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ЧНУ ім. Б. Хмельницького Андрій Іванович Темченко проведуть останню лекцію з історії.

Організовує лекцію команда проекту «Р.І.Д.».  Він створений для покращення та поглиблення знань української мови і культури на теренах країни та поза її межами.

– «Р.І.Д» не припиняє дбати про пошук цікавинок для справжніх поціновувачів української культури! Ми запрошуємо Вас на ще один оффлайн-захід! Команда проекту на добровільній основі готує для Вас ще одну цікаву лекцію у студії «Наснага», – йдеться в оголошенні.

Неймовірну інформацію про геометричний орнамент черкасці можуть послухати 15 лютого о 18:45 у студії «Наснага» (м. Черкаси, вул. Верхня Горова, 1/1, «Будинок природи»). Попередньо просять зареєструватися.

Фото https://www.facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *