У Черкасах проведено перший виїзний тренінг з енергоаудиту

В рамках соціального проекту — консультаційний центр «Енергозбереження» у Черкасах відбувся перший із запланованих виїзний тренінг з енергоаудиту житлового багатоквартирного будинку. В умовах постійного зростання цін на енергоносії рішення, які передбачають економію енергоресурсів є надзвичайно актуальними.

Теплоізоляція та утеплення стін, модернізація, заміна системи опалення, можливість будівництва індивідуального теплового пункту, встановлення теплового лічильника — це далеко неповний перелік питань, що були обговорені фахівцями центру з присутніми у ході цього заходу. Вільне спілкування у формі діалогу викликало жвавий інтерес у місцевих жителів. По завершенню тренінгу була досягнута домовленість про подальшу спільнуспівпрацю фахівців центру щодо супроводу енергоаудитних заходів та оформлення пакету документів для отримання  пільгового кредитування.

Фахівці центру «Енергозбереження» запрошують всіх бажаючихотримати безкоштовні кваліфікованіконсультації щочетверга з 15.00 год за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик – Сіті», мінус 2 поверх).

Телефони для довідок: (095) 752-75-04, (067) 140-93-69, 56-50-81.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *