У Черкасах провели благодійний концерт

Благодійний концерт організували днями в Черкасах молодіжний громадський активіст Владислав Вітер та команда розвитку українських міст «Молодіжка» в рамках Всеукраїнського проекту з порятунку дитячих життів.

Інформує “Прочерк”.

До створення дійства долучилися: скрипалька Юлія Бунь-Волкотруб, випускниця Черкаського музичного училища Ілайла (Аліна Красавіна), бітбоксер Олександр Капустянчик. Основну ж частину програми створили творчі колективи ЦДЮТ: студія естрадної пісні «Non-stop» та Зразкова вокальна студія «Браво», а вихованці гуртка «Юні кореспонденти» стали волонтерами цього заходу.

Усіх присутніх об’єднала одна мета – збір коштів на закупівлю медичного обладнання в реанімаційне відділення Черкаської обласної дитячої лікарні. Жителі та гості міста, які вкидали гроші до скриньок взамін отримували комплімент у вигляді наліпки-сердечка – емблеми благодійного фонду.

Заходи, подібні до цього, за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» (заснований у 2006 році) проводяться на Черкащині регулярно. Його засновники поставили перед собою мету – порятунок здоров’я малечі та повернення довіри громадян до благодійних організацій.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *