У Черкасах розпочала роботу недільна школа для підлітків

19 березня в дитячій недільній школі, яка діє при Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Черкаси відбулося перше заняття для дітей підліткового віку (12-17 років), пише повідомляє Черкаська єпархія УПЦ КП.

Заняття провів керівник недільної школи ієр. Василій Паплик на тему: «Сенс людського життя з точки зору християнства». Священик розповів дітям про високе призначення людини в цьому світі, про найвищу мету людського життя – єднання з Богом та спасіння душі, та те як цього досягнути. Також було сказано і про цінність життя людини, проблему суєцидів серед підлітків, про так звані «групи смерті» в соціальних мережах та інші важливі питання. Також о. Василій відповів на запиттання, які цікавили дітей.

Вихованці молодшої групи недільної школи прослухали лекцію на тему: «Дев’ята заповідь блаженства», а також провели чергову репетицію дитячого хору, готуючи до виконання другий антифон.

Заняття будуть проводитися щонеділі о 15:00 для молодшої групи (7-11 років) та о 15:25 для підліткової групи (12-17 років), запрошуємо всіх бажаючих долучитися до дитячої недільної школи ім. Ап. і Єв. Іоанна Богослова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *