У Черкасах розповіли як розпочати власний бізнес онлайн

Найефективнішим джерелом пошуку інформації наразі є Інтернет. Не виходячи з дому, можна замовити будь-яку продукцію, товар чи послугу. І головне — на цьому можна заробляти. Про це сьогодні у прес-центрі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» обговорили за круглим столом консультанти бізнесу онлайн та ті, хто прагне навчитися працювати на себе, заробляючи через Інтернет.

Про переваги сучасних тренінгів та воркшопів для малого і середнього бізнесу розповіла Олена Гармаш, майстер-фотограф хенд-мейду, консультант по продажах.

20170914_115310

Бізнес хенд-мейд в Інтернеті можна організувати двома різними підходами: всю увагу та сили акцентувати на бізнес або на творчість, або ж обрати середнє між ними. Щоб не «здутись», не розчаруватись та не закрити свій бізнес, варто розпочати із двох ключових завдань, які варто задати самому собі:

– чим ви любили займатись у дитинстві;

– чим би ви могли зайнятися, щоб заробляти собі на життя, при цьому не ходячи на роботу кожного дня.

Блогер, коуч, ментор Школи особистого розвитку Олена Литвинова також надала рекомендації, з чого варто розпочати свій бізнес:

1. Обрати 1-3 площадки для створення блогу.

2. Визначитися із темою («вузькі» теми просувати швидше і легше).

3. Навчитися правильно писати/фотографувати/знімати відео і викладати цікаві та корисні матеріали.

4. Коментувати інших.

5. Вступати у тематичні спільноти.

6. Отримувати та аналізувати зворотній зв’язок.

7. Постійно вчитися.

8. Бути наполегливим.

9. Отримувати гроші і задоволення від улюбленої справи.

– Окрім фізичних речей, які ви створюєте, дуже важливу роль зіграє якісна фотографія. Тому що продаючи онлайн, ви продаєте свою фотографію. І чим більше людей зацікавиться нею, тим більше захочуть придбати ваш товар. Від якості фотографії залежить від 70 до 80% успішності продажу товару, — радить Олена Гармаш.

Проте не менш важливим фактором успіху продажу товару через Інтернет є правильно складений опис, підібрані ключові слова, які вводитимуть користувачі мережі у пошуковику. Окрім того, за словами Олени Гармаш, варто оновлювати свої платформи новими фотографіями виробів.

– Людина не захоче заходити у той магазин, де продається тільки декілька видів якогось товару, і скоріш за все піде туди, де товару, який її цікавить, буде великий вибір. Тому бажано щоденно «викладати» у мережу свій товар, — розповіла Олена Гармаш. – Якщо ви беретесь за онлайн-продаж і розглядаєте його як основне джерело доходу, то у цій справі важлива регулярність.

Олена Литвинова поінформувала про продаж власних товарів хенд-мейд у соцмережах і інтернет-платформах. Зокрема, вона розповіла, що продавець в мережі може заробляти не тільки через продаж безпосередньо своїх фізично виготовлених товарів. Він також може заробляти, монетизуючи аудиторію, яка зібралась навколо нього, до того ж, «упаковуючи» свої знання та вміння, рекомендації, поради тощо.

02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *