У Черкасах рятувальники підвели підсумки роботи за 6 місяців

Під головуванням начальника Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя 7 липня в актовому залі Управління відбулося розширене засідання колегії.

Повідмляє  прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

Під час роботи колегії, на якій крім керівного складу Управління були присутні начальники районних підрозділів, було підбито підсумки роботи Управління та підпорядкованих йому пожежно-рятувальних підрозділів за 6 місяців 2016 року, а також розглянуто основні питання на найближчу перспективу.

Відкриваючи засідання Віктор Гвоздь наголосив на виконанні пожежно-рятувальними підрозділами завдань за призначенням у першому півріччі поточного року .

«Ситуація непроста, але контрольована. В області зареєстровано 2 надзвичайні ситуації, для ліквідації пожеж пожежно-рятувальні підрозділи здійснили 489 виїздів. На місці пожеж було врятовано 10 громадян», – зазначив він.

Підрозділами Управління 221 раз надавалась різнопланова допомога населенню.

Як завжди, значний обсяг робіт виконали піротехніки. Упродовж 6-ти місяців дві групи саперів управління, змінюючи одна одну, відпрацювали в зоні проведення антитерористичної операції, де виконували спеціальні завдання керівництва АТО. Водночас на території області піротехніки виявили та знищили 619 одиниць вибухонебезпечних предметів різного калібру часів минулих війн.

Окремо начальник Управління зупинився на аналізі стану безпеки людей під час відпочинку на воді.

«Ми маємо досить тривожну статистику, – зазначив Віктор Михайлович, – на водних об’єктах області виникло 33  надзвичайні події, під час яких загинули 25 осіб, 35 було врятовано. Лише за останній тиждень потонули семеро громадян. Ми повинні активізувати роботу в напрямку навчання населення діям в разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також попередження надзвичайних подій на воді».

Заслухавши звіти та доповіді, перед керівниками структурних підрозділів управління було поставлено ряд завдань.

Зокрема, вжити заходів аби захистити від вогню новий врожай зернових та досягти виконання всіх протипожежних заходів в місцях його зберігання та переробки. У зв’язку з аномальними погодними умовами, провести профілактичні заходи спрямовані на недопущення пожеж в природних екосистемах в тому числі лісових масивах, торфовищах та на звалищах. Продовжити роботу щодо покращення соціально-побутових умов несення служби особовим складом, забезпечення підрозділів новітніми зразками бойового одягу, спорядження та обладнання. А також, щодо заощадження бюджетних коштів, зокрема в частині переведення підрозділів на альтернативні види енергії.

Завершуючи роботу колегії Віктор Гвоздь, дав доручення всім присутнім зробити висновки  з тих питань які були розглянуті та вжити невідкладних заходів  з реалізації рішень сьогоднішньої колегії.

Фото ck.dsns.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *