У Черкасах шукали чорного кота, який “зник” із музею

Цієї суботи (4 березня) містяни Черкас весело зустріли прихід весни у художньому музеї. Сімейне свято об’єднало навколо себе родини з маленькими дітьми, які з любов’ю ставляться до пухнастих та хвостатих братів наших менших.

Інформує “Про Все”.

Жартівливий «face control» вимагав від відвідувачів відповідного стилізованого образу: аква-гриму мордочок, наявності лапок, вушок та хвостиків, на що малеча залюбки відгукнулася, представивши широкий різновид котячих костюмів. Ті ж, хто не встиг підготувати свій Look завчасно, могли розмалювати свої обличчя вже на місті.

blank

Захоплюючим видався пошук зниклого чорного кота, який щоночі заступав на варту музейного спокою, а цього дня безслідно зчез. Лише згуртований командно-сімейний підряд по слідах від лапок віднайшов нашу безцінну пропажу.

blank

Атмосфера казки наповнювала повітря виставкової зали, коли перед глядачами розгорнулося театралізоване дійство «Кіт у чоботях» від акторів Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

blank

Традиційно для художнього музею жоден соціально-мистецький захід не обходиться без майстер-класів. Цієї весни ми презентували цілу низку нових занять не лише для дітей, але й дорослих:

– «Кото-гравюра»

– Виготовлення японської ляльки

– Декоративний розпис котиків із солоного тіста

– Хвостаті листівки

blank

Тож відвідувачі мали можливість піти додому із сувенірами на згаду, зробленими своїми руками.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *