У Черкасах стали по-новому озвучувати зупинки

У нових тролейбусах підключили систему, яка йшла в комплекті із заводу. Відтепер водій може одним натиском клавіші вмикати аудіофайл, а на табло виводиться інформація про наступну зупинку.

Про це інформує “Zmi.ck.ua”.

Першими тролейбусами які почали працювати із системою сповіщення стали вісім зелених тролейбусів Богдан Т-701.17. Складнощів у записі і розробки файлів не виникало. Однак дещо складніше було запустити систему у 15 нових жовтих тролейбусах від АЗОТу, БКМ(АСКМ)-321, у яких інший носій, тому всі файли потрібно було переробляти.

За словами Валерія Мироненка, система полегшує роботу водіїв і робить комфортнішим пересування пасажирів, які тепер мають змогу чітко і голосно чути, де і яка зупинка.

Наразі система поступово починає впроваджуватися і почала свою роботу на перших тролейбусах. Потрібний певний час, щоб навчити водіїв користуватися цієї системою, а також підключати її на інших тролейбусах.

“Завдяки такій ініціативі небайдужих людей і працівників, вдалося зекономити значну частину коштів для тролейбусного управління, так як все робилося безкоштовно, на ентузіазмі, без залучення дорогих студій звукозапису і відповідних людей”, – зазначив Валерій Мироненко.

Фото http://zmi.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *