У Черкасах стартувала акція «Тиждень Добрих Справ»

Агентство ІСЕА є однією з найактивніших організацій, які підтримують  соціальну акцію «Тиждень Добрих Справ», тож 27 березня учні «Свідомої освіти» разом з організацією Volunteer Community відвідали зоопарк з дітьми закладу «Теплий дім».
Інформує“Агентство ІСЕА”.
Співдружність учнів та персоналу створила неабияку атмосферу в колі відвідувачів. Волонтери попередньо розробили розважальну та пізнавальну програму для дітей. Все дійство розпочалося тісним знайомством дітей з волонтерами, а саме «обіймашками». Дехто з добровольців готував доповіді про різноманітних тварин, та для більшого ефекту переодягалися у відповідні костюми. Було кумедно спостерігати за дівчатами з ріжками, як у оленя чи вушками, як у рисі. Та найбільше захоплення викликала Амалія, менеджер кол-центру ІСЕА, яка була переодягнена у білого ведмедя.
Біля тематичних локацій зоопарку учні різних шкіл Черкас розповідали дітям безліч цікавинок про життя тих чи тих тварин. Дух єдинства, дружби та безмежний сміх заряджав енергією кожного волонтера, який у свою чергу віддавав дітям весь позитив у мільйони разів більше.
blank
Колектив людей, об’єднаних доброю справою, неможливо було не помітити. Яскраві футболки з логотипами організацій та веселка з кульок – це все ніби пробудило досі холодну весняну природу та чотириногих жителів зоопарку.
Соціальна акція пройшла більш ніж успішно, адже головне, що ми подарували діткам із притулку – це любов.
blank
Агентство ІСЕА закликає всіх жителів міста Черкаси та небайдужих співвітчизників дарувати добро, ділитися своїми посмішками та теплом не тільки з людьми, які цього потребують, але й з іншими. Тож, запрошуємо бути частинкою такого волонтерського дійства всіх охочих. Ми будемо безмежно вдячні Вам та раді новим знайомствам. Розклад заходів є на офіційному сайті та у соціальних мережах. За деталями звертайтесь до нашого агентства. Ми чекаємо саме на Вас!
 Фото http://iceainternational.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *