У Черкасах стартувало опитування, де розмістити “підвісну скульптуру”?

Аби врахувати думку містян із приводу місця для облаштування еквілібристичної скульптури, в Черкасах проводять рейтингове голосування. Про це повідомив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури та містобування Андрій Поліщук.

Інформує “Рідна Черкащина”.

Триватиме опитування в інтернеті до 3 березня. Його результати фахівці врахують під час обрання місця, в якому розмістять майбутню скульптуру. Користувачам пропонують 5 місць – біля будівлі міської ради, біля філармонії (на фото), у сквері “Юність”, у сквері за Будинком Рад, у Дитячому парку.

У опитуванні можна одночасно підтримати кілька варіантів: для цього слід відмітити зірочкою (від 1 до 5) найбільш вдале, на думку респондента, місце. Той варіант, який матиме найбільшу кількість зірочок, отримає найвищий рейтинг.

Раніше це питання вивчала архітектурно-містобудівна рада. Тоді зупинилися на п’яти можливих варіантах, зокрема, йдеться про вулицю Хрещатик (поруч із приміщенням обласної філармонії), над фонтаном у сквері за облдержадміністрацією, біля адміністративної будівлі мерії з боку бульвару Шевченка, а ще – поблизу дитячого парку та у сквері «Юність». Нагадаємо, з ініціативою встановити «підвісну» інсталяцію в обласному центрі за власний кошт вийшло підприємство «Сатурн-Холдинг». Свої наміри закріпили підписанням меморандуму з Черкаською міською радою.

ОПИТУВАННЯ (звертаємо вашу увагу: зображення скульптур, використані в опитуванні, є попередніми).
Фото http://ck.ridna.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *