У Черкасах стартував обласний етап Всеукраїнської патріотичної гри «Сокіл»

На базі дитячого табору «Дніпровець», що в Дахнівці, стартував обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На змагання прибули 23 рої з різних районів та міст області. Близько двох сотень учнів облаштували на території табору наметові містечка та готові до кількаденних змагань. Вони братимуть участь у військовому, мистецькому, туристичному вишколах, майстер-класах, виховних гутірках, доводячи свою кмітливість, спритність та хоробрість.

Інформує Черкаська ОДА.

нн

– Сокіл» («Джура») – один із важливих елементів як патріотичного, так і спортивного, фізичного виховання дітей та молоді, – наголосив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль на відкритті гри. – Відрадно, що кількість учасників змагань щороку збільшується. Вже сьогодні у грі беруть участь 23 команди, тоді як у 2011 їх було лише 6. А це означає, що традиції патріотичного виховання, в основі якого лежать відродження національних святинь, вшанування героїв, істинної української історії, повертаються до школи. І нині приємно дивитися на вас – активних, упевнених у власних силах, налаштованих на перемогу. Таким чином втілюємо в життя от те споконвічне бажання – аби наша молодь, виховуючись в дусі патріотизму, ставала фундаментом духовно й фізично сильної нації.

Член Ради з питань національної єдності при Президентові України Тарас Рондзістий сказав, що «Джура» – це є козацтво, яке надзвичайно яскраво представлене в черкаському краї:

– Тут кожна клітинка, кожне місце просякнуте козацьким духом та кров’ю. Тут – багато прикладів нашого героїчного почину. І сьогодні приємно бачити на цьому місці таку велику кількість свідомих молодих людей.

На урочистому козацькому колі ройові доповіли про збір.  Для участі у грі рої благословив отець Володимир, священик Української Православної Церкви Київського Патріархату.^49FB94F062AA4B434C7141A85EAC259C2683F9CF4EA3FA9C97^pimgpsh_fullsize_distr

Наприкінці тижня підбиватимуть підсумки гри та нагородять переможців. Нагадаємо, торішнім переможцем був рій «Терен» Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Смілянської районної ради.

Традиційно переможець гри представлятиме Черкащину на всеукраїнському етапі.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *