У Черкасах у кінотеатрі пройшла презентація місцевого бюджету на 2018 рік

У Черкасах у напівзаповненій залі комунального кінотеатру “Україна” пройшла презентація місцевого бюджету на 2018 рік. Більшість присутніх – працівники комунальних закладів, чиновники міської ради та депутати, повідомляє “Інфоміст”.

У вітальному слові міський голова Анатолій Бондаренко розповів, що місто вперше проводить обговорення бюджету в такій атмосфері і пообіцяв всім по завершенню безкоштовний сеанс вітчизняного кінофільму “Кіборги”. Також до слова був запрошений перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Коваль, який розповів про приклади успішної співпраці місцевого та обласного бюджетів, а також пообіцяв вже найближчим часом завершити ремонт мосту через Дніпро.

Після привітань присутніх до слова була запрошена директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, що ознайомила присутніх з презентацією місцевого бюджету, розміщеною на сайті Черкаської міської ради.  Для розрахунку бюджету були використаний розмір мінімальної заробітної плати у сумі 3723 гривені, а також інфляція у розмірі 9%.

Зростання місцевих доходів, без урахування субвенцій, планується на рівні 16,1% в порівняні з минулим роком. Кошик бюджету заплановано у розмірі 1,75 млрд гривень.

За структурою видатків левова частка буде направлена на освіту та медицину, проте все це в здебільшого оплата заробітної плати та платежів за комунальні послуги.

Більш детально з презентацією можна ознайомитись на сайті міської ради.

Після завершення презентації від Наталії Джуган слово одразу взяв заступник міського голови Генадій Шевченко, що представив присутнім ветеранів бойових дій на Сході нашої країни, безпосередніх учасників подій в Донецькому аеропорту. Військові поділилися своїми спогадами, а також оголосили хвилину мовчання за загиблими побратимами. Опісля розпочався безкоштовний сеанс фільму “Кіборги”.

Можливості обговорити озвучені чиновниками цифри чи задати уточнюючі запитання у присутніх не було.

Фото OSP-ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *