У Черкасах упорядкують стихійну торгівлю

Ятки, що розміщені біля центрального ринку та займають проїжджу частину, мають перемістити на нові альтернативні місця. Їх вже сьогодні запропонують торговцям для ознайомлення.

Про це інформує Черкаська ОДА.

На цьому під час роботи новоствореної комісії з упорядкування стихійної торгівлі в Черкасах наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

На те, щоб визначитися з новими, законними, місцями торгівлі та перемістися туди, люди мають максимум тиждень.

“Аби дійти компромісу у вирішенні питання упорядкування стихійної торгівлі в місті, ми створили комісію, до складу якої увійшли представника обласної та міської влади, нацполіції та торговців, – зазначив Сергій Овчаренко. – Торговцям запропонують альтернативні місця, з якими вони ознайомляться вже найближчими днями. Вимоги до всіх будуть однакові й чесні. Не може бути так, що одні можуть торгувати, а інші – ні. Наше основне завдання – запропонувати людям законні місця”.

Нагадаємо, представники торговців тиждень тому звернулися до обласної влади по допомогу у врегулюванні конфлікту довкола впорядкування вуличної торгівлі в Черкасах. Самостійно порозумітися з міською владою їм на той момент не вдавалося.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *