У Черкасах відбулося маштабне свято баскетболу 3×3

Потужні змагання “Сила Нації” в Черкасах проходять вже вдруге. Цього разу турнірі з баскетболу 3х3 взяли участь близько 30-ти команд.

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Змагання влаштували у середмісті. На площі біля Будинку Торгівлі зранку шумно та жваво. Професійний баскетбольний корт та конструкції якраз для цього виду спорту забезпечила Федерація баскетболу України. Змагання в Черкасах відбулося як один із етапів чемпіонату України з баскетболу 3х3. Переможці отримали змогу взяти участь у фіналі чемпіонату країни, призери також отримали призові очки у загальний залік. На “Силі Нації” чимало учасників, змагання проходили у двох категоріях – U18 та чоловіки.
blank

У юнацькій категорії за солідний призовий фонд змагалися18 команд, серед дорослих – 12. “Заруба” серйозна. Традиційно чимало учасників із баскетбольної школи “Черкаських Мавп”. blank

Юрій Романовський, учасник турніру:
“Люблю баскетбол у будь-яких проявах. Влітку цікаво пограти на відкритому повітрі. Стрітбол подобається своєю невимушеною атмосферою. Інша специфіка, насичена гра, багато протистоянь 1-на-1. Цікаво. Заявилися нашою командою разом з Андрієм Коробком та Нікітою Сімоненком. Прагнемо виграти, але головне – добре провести час”.
blank
Валерій Лісун, організатор турніру:
“Черкаси баскетбольне місто, тому всі турніри користуються великою популярністю. Зараз у нас професійний корт від Федерації баскетболу України. Ми встановили його в центрі міста, щоб люди бачили, який це цікавий вид спорту. Це заохочення до здорового способу життя, популяризація спорту. Помітно, що людям подобається, вони зупиняються, дивляться матчі, вболівають за команди. Рівень учасників також достатньо серйозний, є баскетболісти з Кропивницького, Полтавської та Дніпровської області”

.blank

Загальний призовий фонд понад 10 тисяч гривень. За головний приз сперечалися потужні команди, серед них мікс Олексія Адедірана-Нікіти Воєводи-Нікіти Руслова, з іншого боку – член збірної України з баскетболу 3х3 Андрій Кобець, Антон Білоус та Вадим Голик. Окрім цього чимало знаних черкаських команд, які традиційно беруть участь у цих турнірах.

blank

У програмі святкового дійства також були різноманітні конкурси – майстерності, триочкових, слемданків.

Переможцями ж дня стали команди “БасКЕК” у категорії U-18 та “Я и балет” в чоловіків. 

blank

MVP турніру в дорослих став Антон Білоус, U-18 – Андрій Товкач. Кращий данкер – Олександр Петров.

blank

 

blank

Повні результати змагань:

Юнаки U-18:

1 місце – БасКЕК

2 місце – 3 центнера

3 місце – The End

Чоловіки:

1 місце – Я и балет

2 місце – Крепатура

3 місце – Гризли

Фото http://fbu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *