У Черкасах відбулися перегони на саморобних тачках (ФОТО)

14 учасників, перешкоди, спецефекти і крутий спуск. На День міста, 15 вересня, відбулися перегони на саморобних тачках. Цьогоріч черкасці змайстрували “Офіс на колесах”, тачку-матрац, електромобіль “Теслу”, “Божевільний локомотив” та багато інших, пише Інфоміст.

Автори тачок підготували глядачам спецефекти, деякі долали дистанцію із димовими різнокольоровими шашками.

Такий видовищний екстремальний захід автомобільний клуб “Черкаси” у місті проводить вже вдруге та збирає сотні черкащан.

Вимог до зовнішнього виду тачок не було, вони могли бути найрізноманітнішими, з будь-якого матеріалу: металу, пластику, дерева, тощо.

Водій в тачці може не лише сидіти, а й стояти чи навіть лежати, чим і скористалися деякі команди.

Габаритні розміри тачки не повинні перевищувати 2 м в ширину, 4 м в довжину, 2 м по висоті. Тоді як вага тачки без водія не повинна перевищувати 100 кг.

Основна вимога – тачки не повинні мати двигунів чи будь-яких інших допоміжних пристроїв, електроніки, батареї абощо.

blank

Олександр Білошапка працює на каналі “Рось” майже 15 років. На тачкою працювали всім колективом, деталі зносили із усіх-усюд. Жартує, використали все, що мало здатися на металобрухт. Каже, головне – взяти участь, але і на перемогу сподівань не втрачає.

blank

– Ми реформуємося у супільне телебачення. Ця реформа спонукала нас зробити щось нове і цікаве. Створили такий маленький літачок, який символізує потужну силу суспільного телебачення в майбутньому. Але все починається із маленького. Сподіваємося на швидкість, удачу і перемогу. Вага тачки – 72 кг, вона аеродинамічна та має бути швидка, – розповідає Олександр.

blank

Тоді як команда “Busmotors” бере участь не вперше. Минулого року учасники подивували глядачів палаючою маршруткою Петром. Цьогоріч змайстрували тачку-електромобіль “Тесла”. Кажуть, врахували минулорічні недоліки, зокрема, цьогорічна модель більш обтікаючої форми.

– Минулого року нас гальмувало вікно спереду, цьогоріч це врахували. Однак спецефекти повторимо, – посміхається Дар’я Гринько. – Працювали над тачкою тиждень.

blank

Чи не найбільшу увагу прикував до себе офісний стіл на колесах Артема Фіалковського. Учасник не доїхав до фінішу, жартує “так і було задумано”. Однак попри це, отримав високі бали від членів журі.

blank

blank

Оцінювали учасників “Крутого спуску” у трьох номінаціях — «найкреативніший», «найшвидший» та «неспинний».

blank

У склад журі обирали відомих черкасців. Як відзначає керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко, цьогоріч обійшлися без політиків.

Вершили долі учасників байкер та організатор мотофестивалю «Тарасова гора» Ашот Арушанов, журналіст та ведучий “Нового каналу” Валік Чернявський, модель, переможниця студ-міс Анна Соколова, представник страхової компанії Наталія Нефедова та власне представник організаторів Андрій Яроменко.

– Ми робили все, щоб глядачам сподобалося. Цьогоріч вищі трампліни та довший спуск. Учасники теж приготували сюрпризи, деякі тачки вражатимуть спецефектами. Таким заходом ми вітаємо черкащан із Днем міста. Містяни отримають задоволення, а учасники – визнання та гучні оплески, – додає Андрій Яроменко.

blank

blank

blank

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *