У Черкасах відбувся фестиваль патріотичної пісні

У переддень державного свята Дня захисника України та Дня українського козацтва, що символічно відзначається 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, у Черкасах відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні.
Про це повідомили в Черкаській міськраді.

У своєму виступі міський голова Анатолій Бондаренко привітав усіх присутніх зі святом, а також – вручив нагороди учасникам АТО, військовослужбовцям та волонтерам.
– Щиро дякую військовим та волонтерам за вашу сміливість, мужність у захисті рідної землі. Адже захищати Батьківщину – обов’язок кожного, але традиційно є справою чоловічою. У переддень захисника України вітаю зі святом і бажаю усім миру, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення мрій і сподівань. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам! – наголосив Анатолій Бондаренко.
Крім цього – привітав  усіх учасників фестивалю та побажав успішних стартів та високих оцінок.
blank
– Чи не найкраще передає усі емоції народної шани до своїх захисників – пісня. Тому символічно, що фестиваль-конкурс патріотичної пісні  проводиться саме сьогодні у переддень такого шанованого свята. Організовуючи цей фестиваль, ми відкриваємо двері для розвитку талантів та популяризації творів, які передають любов до своєї Батьківщини і героїчну боротьбу за її свободу та незалежність. А також – даємо «зелене світло» професійним та аматорським колективам та вокальним виконавцям розкрити свій талант  та донести для глядачів і слухачів  багату історію визвольного руху та героїзму українців, – відзначив Анатолій Васильович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *