У Черкасах відбувся масштабний мітинг

На Соборній площі перед будівлею Черкаської обласної  державної адміністрації відбулась акція невдоволення діями влади щодо змін до діючого законодавства. Мітинг пройшов 15 лютого. 

Про це інформує Євгеній Глєбов на своїй сторінці в Facebook.

Підприємці та фермери міста Черкаси і районів Черкащини, лідери громадських організацій та профспілок вимагали зниження податкового та адміністративного тиску. Також піднімалися питання «тарифного геноциду», питання мораторію на продаж землі та перевірки підприємців, зменшення штрафних санкцій та щодо передачі інспекції праці повноважень на місцях.

“Справедливою є вимога до ЧМР щодо ухвалення рішення щодо зниження ставки єдиного податку для другої групи підприємців. Відповідні міські ради самостійно ухвалюють ставки ЄП. Перша група – до 160 грн, друга – до 640 грн. Тобто, ЧМР може встановити ЄП від 0 грн до 640 грн. Підприємці вимагають переглянути ставки місцевих податків та зборів на 2017 рік”, -так пише про вимоги мітингуючих Sergii Ruban.

За наслідками мирної акції, яка носила попереджувальний характер, громада проголосувала та передала представнику Черкаської ОДА резолюцію громади з її вимогами. Під час передачі резолюції була досягнута домовленість про створення робочої групи з представників бізнесу, громади та органів місцевої влади щодо втілення висунутих громадою вимог. У разі невиконання владою поставлених вимог громада буде діяти більш радикальними методами!

.Фото https://www.facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *