У Черкасах відбувся обласний зліт учнівських лісництв

11-й обласний зліт учнівських лісництв відбувся у Черкасах. Участь у заході, який традиційно відбувся на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми, взяли 12 команд з усієї Черкащини.

Про це повідомляє Черкаська ОДА,

Відкривав Зліт начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, який привітав юних природолюбів та побажав кожній команді достойно представити свої досягнення.

12-6За ініціативи Людмили Давиденко, директора КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», на території закладу було висаджено Алею миру з 15 горобин. Долучилися до посадки усі команди, а також члени журі.

5-11Протягом роботи Зльоту юні лісівники демонстрували виставки-презентації лісівничих досягнень, захищали науково-дослідницькі роботи команд  у галузі лісового господарства.

До складу журі увійшли лісівники, науковці, освітяни. При оцінюванні презентацій враховувалися впровадження інноваційних технологій у практику вирощування лісових культур, впровадження результатів дослідів у практику лісового господарства, дієвість профорієнтаційної роботи, якість оформлення та оригінальність презентацій. Науково-дослідницькі роботи оцінювалися за такими критеріями: новизна та актуальність досліджуваної проблеми, чіткість, повнота, логіка якість і глибина дослідження, відповідність висновків, практичне значення та рівень підготовленості до захисту роботи.

15-5Голова конкурсного журі – кандидат біологічних наук, завідувач кафедри екології Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Олександр Спрягайло відзначив високий рівень підготовки кожного учасника Зльоту. Тому, за його словами, було дуже важко оцінювати роботи та презентації, бо кожна команда заслуговувала на високі бали.

8-8Призерами Зльоту журі визнало три команди юних лісівників. Третє місце  посіла команда «Богданівець» Чигиринського НВК №3 (Чигиринський лісгосп). Друге місце віддали команді «Віддані серця» Геронимівської ЗОШ (Черкаський лісгосп). Першу сходинку посіла команда «Ельфи» Коробівського НВК (Золотоніський лісгосп).

Переможцем цьогорічного Зльоту стала команда «Діброва» Тимошівської ЗОШ ім. Кароля Шимановського (Кам`янський лісгосп), яка виборола гран-прі. А це означає, що саме ця команда представлятиме Черкащину на Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв, що відбудеться у вересні на Житомирщині.

Всі учасники заходу отримали Грамоти, переможці ж – цікаві подарунки туристичного спрямування, які обов’язково знадобляться у подальших лісівничих дослідженнях та напрацюваннях.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *