У Черкасах відкрилась виставка відомої художниці

Тетяна Черевань відома не тільки в Україні, але і за її межами. Художниця провела вже понад 70 експозицій. Виставка “Прояви” приїхала в Черкаси зі столиці. У ній представлено понад 20 нових робіт художниці. Тетяна присвятила експозицію барвистих картин на позитивну тематику своєму сину Михайлу.

Інформує “in.ck.ua”.

“Я сподіваюся, що ця виставка сподобається кожному, адже всі картини наповнені позитивом, світлом і любов’ю. Всі представлені роботи створені у 2016 році. Експозиція “Прояви” перебувала в Києві протягом тижня, після чого переїхала в наше місто. Черкащани зможуть побачити 8 нових робіт, яких не було в столиці. Це роботи з Венеції та нові картини, створені за цей місяць” – зауважує художниця Тетяна Черевань. 

Фото 1 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 2 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 3 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 4 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 5 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 6 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 7 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 8 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 9 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 10 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 11 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Фото 1 - Відома черкаська художниця показала публіці свої "Прояви"

Художниця зізналася, що зараз найближчою для неї є робота “На спині у кита”. Вона була завершена лише декілька днів тому. На полотні зображений маленький син Михайло, який пливе до свого щасливого майбутнього.

“Я дуже люблю творчість Тетяни і захоплююся її роботами вже давно. Колись навіть відвідувала її майстер-клас із малювання. Всі картини виділяються серед робіт інших художників. Вони несуть емоції, радість. На виставці мені дуже сподобалися картина “Райська пташка”. Дивує те, що вона була написана в Україні. По-дитячому мила і красива картина “На спині у кита”. Вона ніби нагадує про те, що треба вірити в казку, навіть дорослим людям”, – ділиться враженнями Олександра Курдус.

Поціновувачів мистецтва виставка буде радувати до 29 вересня в Галереї народного мистецтва (перехрестя вулиць Хрещатик – Смілянська). Тут також можна придбати роботи художниці.

Фото http://in.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *