У Черкасах відкрилася виставка унікальних світлин

У Черкасах відкрилася фотовиставка кіборга Руслана Боровика. Під час запеклих боїв за Донецький аеропорт десантник знаходив час для іншої важливої справи. Все що відбувалося навкруги він знімав на власний старенький фотоапарат. І ось через два роки ці світлини з передової нарешті побачив світ, інформує “Подробности”.

Руїни Донецького аеропорту, розбита техніка і опечені війною очі. Від цих світлин холоне у серці. На персональну виставку кіборга Руслана Боровика Марія з подругою зайшли випадково, але відірвати погляд від фото не можуть.

– Вирази обличчя різні, вони можуть посміхатися, дивитися у приціл, можуть просто дивитися на своїх рідних і близьких але той дуже постарілий, дуже дорослий погляд, він у всіх однаковий, – каже мешканка Черкас Марія Ткаченко.

Самого автора на світлинах немає. Десантник 90 окремого батальйону ніколи професійно не займався фотографією. Для звичайного банківського працівника це було лише хобі. Яке він не полишив і на війні.

“Це на 35 міліметрів, 1,8 нікоровський об’єктив. Простий, дешевий об’єктив, світосильний”.

Фотоапарат вже давно вийшов з ладу. І не дивно, каже Руслан, техніка пройшла разом із ним пекло боїв за Донецький аеропорт. За рік служби в зоні АТО він зробив понад дві тисячі унікальних знімків.

– Інколи знімав під час бою, відкладав зброю, брав і дивився на цю подію, на цей бій через видошукач фотоапарату, через об’єктив, – розповідає автор виставки Руслан Боровик.

Олександр на цій світлині себе з початку навіть не впізнав. На війні старшина із позивним “Павук” був занадто забобонним і спеціально уникав камери.

– Я не знаю, як він мене зловив, я вам кажу щиро і відверто. Я як побачив через півтора роки, що це є фото, для мене це такий був шок, для мене це так було приємно, – розповів Руслан Боровик.

Ця експозиція вмістила лише декілька сотень світлин Руслана Боровика. Але сам автор планує представити на загал усі фотографії, які він встиг зробити під час служби в АТО.

Фото http://podrobnosti.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *