У Черкасах відкрили гончарню для дітей

Майстерню облаштували в багатопрофільному молодіжному центрі. Відроджувати традиції взялися у Черкасах, облаштувавши у центрі міста гончарню.

Повідомляє “Zmi.ck.ua”

“Цей проект і реалізація є символом того що мрії збуваються. Адже це здавалося нездійсненним. Ідея прийшла ще понад 3 роки тому. Можуть займатися поки що діти. Тепер можна виготовляти посуд, іграшки. Починаємо з дітей, а потім створимо майстерню і для дорослих. Це наша наступна мрія”, – про це повідомила заступник директора департаменту освіти і гуманітарної політики Марина Бакланова.

За її словами, протягом цього часу шукали обладнання, інструменти та педагогів.

Як повідомила директор молодіжного центру Світлана Ільченко, відтепер у центрі є три сучасні електричні гончарні круги та піч для запікання. На це з міського бюджету витратили близько 150 тисяч гривень.

blank

Гончарству діти займатимуться у зразковій художній студії декоративно-прикладного мистецтва “Сходинки”. Керівником студії стала народний майстер із художньої кераміки Галина Тимошенко. За її словами, нарешті з’явилась можливість займатися у Черкасах. Вихованиця студії та майбутня майстриня отримала президентську стипендію, а діти стають призерами на міжнародних фестивалях, виставках та конкурсах.

blank

blank

blankТаким є гончарний круг старого зразка:

blank

Фото http://zmi.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *