У Черкасах відкрили оновлену дитячу поліклініку

19 грудня Друга дитяча поліклініка у Черкасах нарешті поновила свою роботу. Місцеві мами цього дня чекали з нетерпінням, бо вже змучилися возити дітей до інших поліклінік міста.

Про це повідомляє “Вікка”.

“Чекали відкриття близько чотирьох місяців. Дуже важко було їздити в іншу поліклініку. Туди ще можна було доїхати з візком на 22-му автобусі, а от назад треба було іти пішки до центру”, – розповідає черкащанка Інна.

Зітхає з полегшенням і мама трирічного Артема Анна.

“Їздити в іншу поліклініку було дуже незручно, некомфортно. Туди приїжджаєш, а там теж ремонту немає. А тут наше, рідне. Ми вже звикли ходити сюди за три рочки”, – зазначає містянка.

blank

blank

blank

blank

На відкриття до закладу з’їхалися міський голова Анатолій Бондаренко, його заступник Ігор Коломоєць, депутати по округу та чиновники.

blank

blank

Втім, до завершення ремонтних робіт тут ще далеко. Ремонтники виконали тільки зовнішні роботи (відремонтований дах і стіни, замінені вікна, утеплений цоколь), а ремонт у приміщенні ще попереду. Він, до речі, досі тут триває – робітники працюють на першому поверсі, тож обслуговуватимуть дітей тільки на другому.

Головний лікар поліклініки Володимир Борисенко запевняє: це не створить незручностей для пацієнтів.

“Кабінетів достатня кількість для того, щоб усі лікарі-педіатри працювали. Наші будівельники працюють навіть у вихідні дні, аби до кінця року запрацювала реєстратура і перший поверх”, – розповідає медик.

На наступний рік тут сподіваються приступити до заміни всієї сантехніки та електрики.

blank

blank

blank

blank

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *