У Черкасах відкрили виставку, присвячену борцям за незалежність України

У місті відкрилася виставка до 25-ї річниці відновлення незалежності України «Люди свободи — гаранти незалежності». Виставка налічує 26 постерів, що розповідають про людей, які своєю працею та боротьбою зробили можливим відновлення незалежності України. 

Про це інформує “Вичерпно”.

DSC05861

DSC05867

“Виставка є унікальною. Серед постерів можна помітити як відомих, так і маловідомих культурних та політичних діячів. Всього тут зібрано 26 постерів: 25 із них розповідають про тих діячів, які боролися за українську незалежність у ХХ столітті, а от 26-й постер носить ім’я героя  вже ХХІ століття, Назара Войтовича — наймолодшого з Небесної Сотні, який віддав своє життя за збереження свободи нашої країни. Це є своєрідним свідченням  зв’язку між поколіннями учасників боротьби за незалежність”, — наголошує ініціатор виставки пані Ольга.

DSC05875

До Черкас виставка вже побувала у столиці, у свою чергу Інститут Пам’яті виготовив декілька копій плакатів, які були надісланні в інші області України, зокрема,  міста Чернігів та Харків. Після Черкас організатори планують поїхати із виставкою  до інших районних центрів області.

” Виставка зроблена таким чином, щоб кожна людина могла тезисно перечитати все про того, чи іншого культурного діяча, про той період часу, в який він жив і боровся. Виставка цінна і тим, що протягом наступного року вона побуває в усіх районних центрах Черкаської області. В ході цієї роботи ми хотіли, щоб сучасна молодь мала свої уявлення про складну історію нашої країни, і тим самим виховувала у собі почуття патріотизму”, — про це зазначив деректор управління молоді і спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

DSC05889

Близько місяця виставка буде відкрита у художньому музеї міста, тому організатори запрошують усіх охочих переглянути постери та тезисно перечитати важку працю-боротьбу «Людей-свободи» за українську незалежність.

DSC05864

DSC05885

DSC05884

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *