У Черкасах відкрився «Інститут здоров’я рослин»

7 червня у Черкасах відбувся черговий тріумф української науки – відкриття особливого Науково-дослідного інституту «Інститут здоров’я рослин» («Crop Care Institute»). Засновником «Інституту здоров’я рослин» є вітчизняний лідер з виробництва високоякісних засобів захисту рослин та мікродобрив ГК «UKRAVIT».

– «Інститут здоров’я рослин» – це єдина складова частина великої корпорації «UKRAVIT»; це  – бренд якості компанії з виробництва засобів захисту рослин та мікродобрив, – наголошує керівник комерційного департаменту «Укравіт Агро» Олександр Лапа.

 «Інститут здоров’я рослин» – унікальний проект, над яким працювали найкращі українські та зарубіжні вчені, та який дозволить українським аграріям будувати свій бізнес на основі інноваційних наукових технологій. Масштабний комплекс поєднує фундаментальні та галузеві дослідження, агробіологічний сервіс та навчально-наукову роботу.

– В основі концепції Науково-дослідного інституту лежить об’єднання потужної бази обладнання, бази людських знань та чіткого усвідомлення нагальних потреб АПК, – зауважує старший науковий консультант «Інститут здоров’я рослин» Володимир Маліновський– Відкриття такого інституту дає чудову можливість інтегруватися в міжнародну науку.

Робота Інституту побудована за відкритим принципом і дозволяє «без кордонів» співпрацювати зі світовими науково-дослідними інститутами та аналітичними лабораторіями.

 За роки існування ГК «UKRAVIT» ми співпрацювали з багатьма науковими інститутами країни. «Інститут здоров’я рослин» не є альтернативою державним установам, – наголошує власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко Ми і надалі будемо ефективно співпрацювати з державою, адже ми прагнемо, щоб наші науковці працювали в Україні на найкращому світовому обладнанні, створювали унікальні продукти, нові проекти, знаходили цікаві рішення для аграрної галузі.  «Інститут здоров’я рослин» – це, насамперед, новий стандарт якості, новий стандарт якості продукції  «UKRAVIT», новий стандарт якості  для всього аграрного сектору України.

«Інститут здоров’я рослин» працюватиме у форматі «Green Chemistry» («зелена хімія»). Такий  прогресивний підхід передбачає дбайливе ставлення до природи і максимальне зменшення використання шкідливих компонентів.

 Варто пам’ятати, що ми отримали землю не в спадщину від наших батьків, ми запозичили землю у наших дітей. Саме тому ми несемо спільну відповідальність перед майбутніми поколіннями, – переконує власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

Всі дослідження в «Інституті здоров’я рослин» проводитимуться на основі потужної лабораторної бази, оснащеної кращим світовим обладнанням виробництва Японії, Швейцарії, Німеччини і США. Розробки тестуватимуться в унікальному демоцентрі, який являє собою комплекс підземних теплиць, фітотронних кімнат та кліматичних камер – і дозволяє вирощувати культури в реальних умовах упродовж всього року. Протестовані препарати запускатимуться у виробництво на «Фабриці агрохімікатів».

 У нас ви зможете перевірити своїх постачальників, – зазначає власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко– У «Інституті здоров’я рослин» ми можемо зробити детальний аналіз води, ґрунтів, рослин, засобів захисту рослин тощо.

Засновники інституту одностайно заявляють, що відкриття науково-дослідної установи сприятиме розвитку економіки України, розвитку аграрного сектору та розвитку української науки.

– Відкриваючи інститут, ми ставили за мету підтримку аграрного сектору, – пояснює  керівник комерційного департаменту «Укравіт Агро» Олександр Лапа Ми піднімаємо економіку України, ми створюємо робочі місця, а не вивозимо валюту за кордон. Оде із наших першочергових завдань  розробити такі технології вирощування культур, їх захисту та живлення, щоб можна було отримати додатковий прибуток і забезпечити високу рентабельність сільськогосподарських виробництв. Відкриття «Інституту здоров’я рослин» –  підтвердження того, що ми не боїмося перевіряти, тестувати, аналізувати та розробляти нові діючі речовини та препарати.

У найближчих планах ГК «UKRAVIT» – відкрити філію НДІ «Інститут здоров’я рослин» у кожній області України, оскільки пріоритетне завдання інституту – забезпечити аграріїв повним комплексом послуг: від аналізу до впровадження новітніх технологій.

– Ми хочемо спільно з аграріями вирощувати якісну, безпечну продукцію, – запевняє власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко.   Наша наукова установа буде дозволяти робити повний супровід вирощування рослин і спільно з аграріями ми гарантуватимемо високі прибутки і процвітання українського аграрного сектору.

Разом з цим, група компаній «UKRAVIT» створює нові робочі місця,  пропонує проходження практики для студентів навчальних закладів, закликає до співпраці науковців, наукові та освітні установи.

 Ми прагнемо створити гідні умови праці для молодих фахівців та науковців, аби спільними зусиллями зробити нашу Україну лідером серед лідерів, – акцентує власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *