У Черкасах відновлена дія мораторію на розміщення тимчасових споруд

Мораторій на розміщення тимчасових споруд у Черкасах знову набирає законної сили. Про це під час ранкової наради з керівниками структурних підрозділів повідомив виконуючий повноваження директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Володимир Шабанов.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За його словами, Київський апеляційний суд своєю постановою визнав незаконними та скасував окремі пункти рішення № 3-753 «Про затвердження схеми розміщення тимчасових споруд у м. Черкаси та внесення змін до рішень Черкаської міської ради». Його депутати ухвалили 05 квітня 2012 року.

Ухвала суду стосується, зокрема, пунктів 2 і 5 названого рішення – ними міські обранці затвердили Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, а ще – доручили муніципальній інспекції розробити й подати для затвердження положення про демонтаж самовільно встановлених споруд.

Згідно з рішенням депутатів від 20 серпня 2015 (№ 2-1455), до цього ж документу були внесені зміни. Ними, серед іншого, передбачалося обов’язкове погодження заяви про можливість розміщення ТС виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Утім, апеляційний суд це рішення теж вважає протиправними та скасував його.

Внаслідок цього, за словами юристів, у Черкасах відновлена дія мораторію на розміщення тимчасових споруд. Цю заборону місцеві обранці встановили на сесії 19 серпня 2014 року.

Як розповів Володимир Шабанов, ця справа в суді розглядалася за позовом організації роботодавців в сфері торгівлі Черкаської області (її очолює Олег Лисак).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *