У Черкасах відомих українських виконавців зустріли пікетом

Кілька десятків активістів увечері неділі, 20 листопада влаштували акцію протесту біля будівлю палацу культури “Дружба народів” перед початком концерту відомого дуету “Потап і Настя”. Активісти тримали в руках плакати із написами “МІкрофон – вокзал – Росія”, “Геть московських підстилок”, “Для вбивць свого народу співають тільки зрадники” тощо. 
Про це повідомляє “Вікка”.
Мітингувальники під час акції запалили фаєри, а біля входу до будівлі розлили томатний сік – як символ крові українців, що пролилася внаслідок збройного конфлікту Росії на сході країни.
blank
“Мета нашої акції – бойкотувати концерти зірок, які їздять із виступами в Російську Федерацію, продовжуючи це із 2014 року – початку війни східного сусіда проти України”, – зазначив один із організаторів акції, депутат Черкаської міськради Максим Шило.
Вхід до палацу культури мітингувальники не блокували, лише закликали відвідувачів не йти на концерт та роздавали інформаційні листівки, в який вони пояснювали мету акції та закликали слухати українську музику.
10 листопада низка громадських організацій зверталася до міського голови з проханням сприяти скасуванню виступу “Потапа і Насті” у Черкасах. Однак, за словами активістів, відповіді вони так і не отримали.
Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *