У Черкасах відшумів IT Career Day — масштабний ярмарок вакансій у ІТ-галузі

16 травня у Черкасах пройшов масштабний IT Career Day, участь у якому взяли  12 найбільших ІТ-компаній, три виші, що готують ІТ-шників, та до півтисячі черкаських студентів, школярів і молоді взагалі.

 

–  Головною метою IT Career Day стала демонстрація можливостей, які може надати черкаській молоді ІТ-сфера на шляху до реалізації її потенціалу, – констатувала організатор заходу, кластерний менеджер Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. – Саме з метою стати провідниками розвитку ІТ галузі в Черкасах і було створено Cherkasy IT Cluster. І сьогодні ми також намагалися донести максимум інформації про розвиток у Черкасах ІТ, про те, як отримати освіту у цій сфері, як зробити успішну кар’єру та  як отримати свою першу роботу саме тут, у Черкасах. Зокрема, сьогодні тут можна було почути цінні поради від представників таких великих компаній, як  Master of Code Global, InterLink, CoreValue Ukraine, Ekreative, SPD-Ukraine, Default Value, QuartSoft Ukraine, Visual Craft, QATestLab, Ringostat – Intelligent Call Tracking, Everlabs, TransferWise, що, власне, і підтримали сам захід.

Захід відбувався  у форматі міні-конференції. Поки частина гостей IT Career Day знайомилася з інформацією про відомі ІТ-компанії, розміщеною на інформаційних стендах, решта слухала лекції представників найбільших ІТ-компаній.

Зокрема, величезну зацікавленість  викликали мотиваційні лекції, що водночас підіймали завісу над професійними секретами ІТ-сфери представників компанії InterLink (Олександр Котов та  Ігор Остапенко, «Всебічний розвиток як ключ до професіоналізму»), Master of Code Global (Богдан Сергієнко, «Будь нормальним»), CoreValue (Денис Письменний, «Використання алгоритмічних задач в ентерпрайз проектах, або чи треба ботанити?» та Іван Лужний, «Що робить гуманітарій в IT?»).

Виступи відомих та досвідчених професіоналів ІТ-сфери передовсім надихали молодь зростати і розвиватися, та не боятися робити перші кроки у своїй кар’єрі. Професіонали ІТ-сфери розповіли також про існуючі можливості уже сьогодні одержати роботу,  безкоштовно та ефективно отримати ІТ-освіту або підвищити свої можливості, здобуваючи супутні знання та навички.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *