У Черкасах влаштували у домівки тисячу тварин

Маленькі та великі, коштовні та за безцінь, для хазяйства або просто для душі. Біля черкаського центрального ринку з давніх-давен продаються кошенята та цуценята. Продавці вже і не пам’ятають, коли вперше там влаштували торгівлю домашніми тваринами. Кого і за скільки можна придбати біля ринку, дізнавався кореспондент сайту vikka.ua.

Наразі на черкаському зооринку найкоштовнішими є песики чіхуахуа. Найбільше цінуються цуценята-хлопчики, маленького розміру та з малесеньким носиком. За таких власники розплідників можуть просити до 3,5 тисяч гривень.

Цуценя самоїдської лайки, що не має запаху та не викликає алергії, вартує 3 тисячі гривень.

727662

За майже тримісячних  кавказьких та німецьких вівчарок просять 1,5 тисячі.

Кошенята шотландців вартують близько 2 тисяч гривень.

А за пекінеса просять 1 тисячу.

Поряд із власниками розплідників та тих, хто хоче розпродати домашній приплід, стоять волонтери. Вони віддають тварин задарма або за символічну суму.

Тетяна за Сміли співпрацює із Зоозахисною громадською організацією “4 лапи”. Жінка каже, що у себе вдома тримає 57 тварин. На ринок привозить тих, хто має найбільший шанс бути влаштованим. Цього разу це цуценята кавказьких та німецьких вівчарок.

976816

“Я стою тут із тваринами близько 5 років. Співпрацюю з притулком для тварин “Друг”. Влаштовую кошенят та цуценят у хороші руки. Коли віддаю тварину, то записую адресу та контакти людей, що беруть її до себе. За весь цей час списала декілька зошитів. Всього влаштувала приблизно тисячу тварин”, – каже Любов Іванівна.

Її знайома Наталія неодноразово і сама влаштовувала тварин, яких підбирала на ринку. А для спасіння деяких доводилося влаштовувати цілу рятувальну операцію.

“Працюю на ринку. Підбираю цуценят постійно. Не так давно довелося витягати цуценя зі стокової ями, а потім туди і його мати вскочила. Було таке, що і розкопувала ті ями, щоб витягти тварину”, – розповідає жінка.

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *