У Черкасах водіїв громадського транспорту навчать роботі з людьми з інвалідністю

Черкаських водіїв та кондукторів громадського транспорту навчатимуть надавати послуги людям з інвалідністю. Таке рішення ухвалили під час засідання комітету з питань забезпечення доступності при виконкомі Черкаської міськради, передає “УНН-Центр.”

“У нашому місті частина маршруток є технічно доступною. Але ця доступність нівелюється, оскільки водії та кондуктори не виконують вимоги, які необхідні людям з інвалідністю для користування громадським транспортом”, – розповіла заступник голови комітету доступності Леся Валяєва.

За її словами, люди на візках не можуть заїхати в маршрутку тому, що водії не відкидають пандус, під’їжджають до зупинки не впритул до бордюру. Від людей із вадами слуху надходять скарги, що вони не можуть вийти на потрібній зупинці, оскільки кондуктори систематично порушують затверджений графік руху, запитуючи, «чи є на вихід».

Водночас представники перевізників заперечили, що зупинки «на вимогу» є проблемою для глухих пасажирів, чи для тих, які недочувають, оскільки маршрутки обладнані кнопками сигналу про зупинку. Проте члени комітету зазначили, що такі кнопки є не в усіх громадських транспортних засобах і не всі в робочому стані. Крім того, водії не завжди реагують на сигнали.

4188fe7aac23b5f08c2aa9dced2e49a0644808af” Нині доступними для людей з інвалідністю частково або повністю є автобуси маршрутів №21, 22, 28, 29, 6, 33, 4, 25, 5. Проте транспортні послуги водіями та кондукторами надаються неякісно”, – розповів член комітету з питань забезпечення доступності Віталій Середенко.

 Фото http://region.unn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *