У Черкасах вперше організовують напівмарафон

У Черкасах вперше організовують напівмарафон

Організатори «Напівмарафону Нова пошта Черкаси-2016» розповіли про умови, місце та контингент учасників напівмарафону, який планується провести в Черкасах 16 жовтня 2016 року. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики. 

Зокрема, було озвучено, що захід проводитиметься у Долині троянд, а серед учасників мають бути як професіонали, так і любителі.

–  Маршрут напівмарафону розроблено так, що учасники зможуть якісно насолодитися чудовими особливостями міста та відчути його енергійний присмак.  Наш біговий захід сплановианий для усієї сім’ї: для дорослих будуть проведені забіги на 3 км, 10 км та 21,0975 км. Для дітей — на 300 м та 1 км. А ще плануємо «Галушка паті» — особливість нашого напівмарафону. Усі досвідчені бігуни знають, як важливо завантажитися вуглеводами до і після старту. Ми хочемо, щоб на нашому заході всі відчули яскравий колорит в день реєстрації і старту, – розповів Максим Кривенко.

Окрім цього, організатори розповіли і про стартовий пакет. До стартового пакету учасника напівмарафону входять одразу всі опції: талон на «Галушка паті», фірмова футболка, медаль, рюкзак, номера, чіп, все обслуговування на трасі та подарунки від спонсорів й призи для переможців.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць зазначив, що міська рада буде сприяти проведенню спортивного масштабного заходу, що допоможе залучити якомога більшу кількість людей до здорового способу життя, а місто стане більш привабливим для туристів, а це спонукатиме до формування позитивного іміджу Черкас.

Також на прес-конференції зазначалось, що є вірогідність того, що напівмарафон відбудеться в рамках повномасштабного свята або фестивалю. Окремі деталі будуть узгоджуватися і влада посприяє тому, аби було зменшено вартість реєстраційного внеску, завдяки чому до участі залучиться більше представників різних верств населення.

Джерело: progolovne.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *