У Черкасах вирішили залишити перевезення пільгових категорій громадян без змін згідно чинного законодавства

В Черкаській ОДА під час зустрічі з перевізниками, яку ініціював заступник голови обласної державної Адміністрації Костянтин Омаргалієв намагалися дійти згоди з врегулювання критичного питання. Зокрема на зустріч запросили і голову ГО «Черкаський союз учасників АТО» Олексія Колісника, повідомляє Черкащани LIVE.

На зустрічі були присутні представники перевізників міста Черкаси та області.

Результатом зустрічі була обіцянка перевізників зняти ганебну об`яву в маршрутках, яка повідомляла пільговиків про відмову в безоплатному перевезенні з 14.07.2018 р., та залишити перевезення пільгових категорій громадян без змін згідно чинного законодавства.

На думку голови ГО «Черкаський союз учасників АТО» Олексія Колісника , своїми діями влада свідомо порушує українське законодавство, а перевізники – відверто шантажують чиновників. Пільговики ж банально опинилися заручниками ситуації. Про це інформують в ГО “Черкаський союз учасників АТО”

В той же час аналогічну нараду проведено і в кабінеті секретаря міської ради Ярослава Нищика. За її підсумками він повідомив, що “Власники пасажирського транспорту запевнили, що продовжать обслуговувати пільгові категорії черкащан на безоплатній пільговій основі.”

Фото Прочерк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *