У Черкасах визначили кращі компанії міста

Черкаська торгово-промислова палата нагородила кращі підприємства і компанії області у конкурсі-промоції «Під знаком «Меркурій». Цього року його проводили вперше.

Про це повідомляє “Діловий регіон”.

Переможців визначали у семи номінаціях. Компанією року став ПАТ «Черкаський автобус». Керівник підприємства Віталій Раабе назвав ініціативу торгово-промислової палати дуже своєчасною: «Зараз промисловість і бізнес в стані підйому, тому треба всіх об’єднати, щоб усі заразилися ентузіазмом».

У номінації «Бренд року 2016» відзначили Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького. Бізнесменом року назвали директора ТОВ «Нью Лайт» Михайла Сухарєва. У номінації «Експортер року 2016» перемогу отримало ТОВ «Агрофірма «Поле».

Титул «Бізнес-леді 2016 року» віддали керівниці компанії «Манеж» Марині Дяченко. За інновації в освіті нагородили Черкаський державний бізнес-коледж. А переможцем у номінації «Народне визнання» стала Кондитерська фабрика «Меркурій».

«Це хороша ідея – відзначити тих підприємців, які справді працюють в цей нелегкий час, платять податки, створюють робочі місця. Сподіваюся, що така традиція закріпиться на теренах області. Хотілося б, щоб усе більше підприємств області ставали успішними і брали участь у таких конкурсах», – відзначив керівник фабрики Євгеній Таран.blank

Також більше 40 підприємств біли відзначені як лауреати у 22 номінаціях. Серед них – ПАТ «НВП «Смілянський електромеханічний завод», ТОВ «ФесУкр», Черкаський політехнічний технікум, ПП «Венд», ДП «Черкасистандартметрологія» та інші.

«Нагородження лауреатів та переможців конкурсу «Під знаком «Меркурій» ми задумували як привід для бізнес-зустрічі у неофіційній атмосфері. Адже за своїми буденними справами нам часто бракує часу, щоб поспілкуватися, побачитися. Подібні конкурси в Черкасах проводять. Ми ж хочемо відзначити передусім ті підприємства, які є членами палати, і цього року заявили про себе як успішні і перспективні попри всі несприятливі обставини», – сказав президент Черкаської ТПП Сергій Першин, вітаючи учасників заходу.

На церемонії нагородження були присутні близько півсотні керівників та власників підприємств, що представляли різні галузі економіки області – від аграрної до металургійної. Участь у заході взяли міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко, екс-голова Черкаської облради та облдержадміністрації, Надзвичайний і Повноважний Посол України Василь Цибенко.

За словами Сергія Першина, є наміри розширити масштаби конкурсу-промоції. І вже відбулися попередні домовленості з обласною владою про проведення передноворічного широкоформатного бізнес-форуму та конкурсу для всіх підприємств області.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *