У Черкасах визначили кращого учителя року

26 жовтня у обласному Будинку вчителя проводився міський етап Всеукраїнського конкурсу “УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2018”. У фіналі виступали 6 учителів з різних шкіл міста.
Повідомляє ” Прочерк”.

 

Фіналу передувала велика та напружена робота. Потрібно було створити декілька презентацій, відеороликів, провести урок на базі іншої школи для членів міського журі. У фіналі претендентам пропонувались численні завдання, які вони виконували на очах сотень глядачів та двох журі: офіційного та альтернативного.

Через три години запеклої боротьби учитель німецької мови Першої міської гімназії Карнаухова Надія Костянтинівнавиборола право називатись “ВЧИТЕЛЬ РОКУ-2018” та представляти Черкаси на обласному етапі конурсу.

– Особливість цьогорічного конкурсу полягає у тому, що він проходить напередодні старту Нової української школи, – зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – зміни у школі будуть релалізовані лише тоді, коли зміниться вчитель. Переконаний такі творчі конкурси відкривають нові імена в українській педагогіці, котрі реформуватимуть нову школу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *