У Черкасах визначили найкрасивішу студентку

У палаці культури “Дружба народів” пройшов фінальний етап конкурсу “СтудМіс Черкащини”.  Цього року дівчата демонстрували загалу свої таланти, зокрема танці, вокал і артистичні вміння. Також красуні продемонстрували глядачам три виходи: знайомство, у купальних та вечірніх сукнях.

Інформує “Zmi.ck.ua”

Дівчата наполегливо готувалися до змагань останні три місяці, тому кожна на сцені прагнула показати свої найкращі вміння.

У підсумку члени журі ухвалили рішення, що отримати перемогу в конкурсі “СтудМіс Черкащини” має представниця ЧНУ імені Богдана Хмельницького Катерина Бондуровська.

Першою “Віце-міс” та другою “Віце-міс” визначили теж представниць цього навчального закладу – Віра Свіргун та Віту Орел відповідно.

Студентку Черкаської медичної академії Мар’яну Левченко глядачі конкурсу обрали “Міс глядацьких симпатій”, а от за версією користувачів інтернету у цій номінації перемогла конкурсантка від Черкаського бізнес-коледжу Катерина Богомолова.

Переможниця  змагань Катерина Бондуровська отримала безліч подарунків, серед яких виділяється мандрівка до Європи. Також вона здобула право представляти Черкаську область на всеукраїнському конкурсі “СтудМіс Україна”.

Фото http://zmi.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *