У Черкасах визначили переможців “Червоної стрічки”

У спортивному комплексі «Сокіл» на Центральному стадіоні вдруге провели турнір з художньої гімнастики «Червона стрічка». Змагання пройшли 7 жовтня.

Про це повідомляє “Про Головне”.

Цього року змагання були масштабнішими, адже на них приїхали учасники з усієї України. Свої таланти та вміння демонстрували гімнастки з Одеси, Вінниці, Білої Церкви, Олександрії, Запоріжжя, Яготина, Черкас та Кременчука. Загалом за медалі боролися близько 180 юних спортсменок віком від 4-14 років.

Змагання були організовані тренерами двох черкаських шкіл — Наталією Івановою (КДЮСШ №1) та Тетяною  Широкопояс (приватна школа — Надія України).

“Турнір проходить у Черкасах вдруге. У ньому беруть участь близько 14 команд з різних куточків України. Тут дівчата мають змогу показати свою майстерність, щоб у подальшому виступати на більш серйозних змаганнях:  Чемпіонатах України, міжнародних турнірах, тощо. Ми раді, що цього року приїхало так багато дітей. Сподіваємось, що наступного року буде ще більше дівчат, адже ми хочемо зробити цей турнір традиційним” — каже одна організаторівТетяна Широкопояс.

Також свій коментар залишила суддя змагань Наталя Яценко (тренер с/к “Стиль”) :

“Цього року приїхало дуже багато команд з  різних міст: із Запоріжжя, Одеси, Олександрії, Кременчука та інших. Черкаси представляли 5 команд. Загалом участь у турнірі бере 180-200 людей, що значно перевищує кількість людей на минулому турнірі”.

Дівчата змагалися за різними віковими групами та категоріями. Найменші — 2012 року народження, найстарші — 2002 року. Щодо категорій, то дівчата демонстрували свою майстерність з скакалкою, булавами, м’ячем та обручем. Також юні спортсменки виконували вправи без допоміжної атрибутики.

“Ми  приїхали на змагання з донькою із Одеси. Організація турніру — чудова, ми це помітили вже давно. Все дуже чітко та злагоджено. Ми всім задоволені” — поділилася своїми враженнями, мама 5-річної спортсменки Ярослави з Одеси,Катерина Фенічева.

Одна з конкурсанток, 12-річна Дар’я Діхтяренко із Черкас, розказала нам про своє захоплення гімнастикою та поділилася думками щодо організації змагань:

“Я займаюсь гімнастикою з 2 років, тобто уже 10 років. У цей спорт мене привела мама, мені дуже подобається і я думаю, що ніколи не покину. Найбільше мені подобається танцювати з різними предметами, особливо з обручем. Також дуже подобається їздити на змагання, бувати в різних містах.  Весняний турнір був трохи гіршим, а зараз набагато кращий, тому що приїхало багато дівчат із різних міст і є з ким змагатися”.

Сподіваємось, що турнір дійсно стане щорічним. Адже такі змагання, як “Червона стрічка” дають змогу розвиватися юним спортсменам, які у майбутньому гідно представлять Україну на міжнародному рівні.

Фото http://progolovne.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *