У Черкасах визначили переможців “Спортивного сузір’я 2016”

В обласній філармонії відбувся щорічний захід, присвячений здобуткам спортсменів, тренерів та інших спортивний дійових осіб. Номінантів нагороджували заступник голови ЧОДА Костянтин Омаргалієв, заступник голови Черкаської Обласної ради Вадим Гайовий, секретар Черкаської міської ради, Олександр Радуцький, голова НОК України в Черкаській області Андрій Більда, голова департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА Максим Зеленський та директор ЦФЗН “Спорт для всіх” Олександр Волошин. 

Інформує “Черкаський спорт”.

Переможців визначили у таких категоріях:

1. Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту

◦ Денис Нечипоренко

◦ Сергій Куліш (переможець)

◦ Сюткін Олексій
2. Краща спортсменка з олімпійських видів спорту

◦ Дарія Шаріпова

◦ Марина Мальована

◦ Наталія Золотухіна (переможець)

3. Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту

◦ Іван Ткаченко

◦ Олександр Науменко (переможець)

◦ Денис Гордонюк

4. Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту

◦ Юлія Шкарупа (переможець)

◦ Єлизавета Хорошко

◦ Аліна Чиж

5. Кращий тренер з олімпійських видів спорту

◦ Анатолій Тихоміров

◦ Віктор Нагній (переможець)

◦ Людмила Шкалікова

6. Кращий тренер з неолімпійських видів спорту

◦ Сергій Каданцев

◦ Антоніна Оробець (переможець)

◦ Юрій Зубов (переможець)

7. «Сильні духом» (кращий спортсмен з фізичними вадами)

◦ Богдан Кулинич

◦ Роман Данилюк

◦ Ковальчук Сергій (переможець)

8. Кращий тренер «Сильних духом»

◦ Олександр Кисельов

◦ Валерій Масляков (переможець)

◦ Геннадій Данилов

9. Кращий спортсмен – ветеран

◦ Олександр Сударик (переможець)

◦ Олексій Нагуляк

◦ Анаатолій Калініченко

10. Краща команда з ігрових видів спорту

◦ ФК “Черкаський Дніпро”

◦ Збірна команда Черкаської області з хокею на траві (переможець)

◦ БК “Черкаські Мавпи”

11. Краща федерація

◦ Черкаська обласна федерація кікбоксингу

◦ Федерація морських багатоборств Черкаської області

◦ Федерація легкої атлетики Черкаської області (переможець)

◦ Черкаська обласна федерація фехтування

12. Краща федерація з ігрових видів спорту

◦ Федерація футболу Черкаської області (переможець)

◦ Федерація Хокею на траві Черкаської області (переможець)

13. Кращий центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

◦ Уманський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” (переможець)

◦ Тальнівський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”

◦ Ватутінський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”

14. Меценат спорту

◦ Микола Томенко

◦ Володимир Лашкул (переможець)

◦ Олександр Шокал

◦ 15. Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (телерадіокомпанії)

◦ ТРК “Рось” : На пульсі спорту, вечірні новини (переможець)

◦ КП “Телекомпанія Умань”

◦ ТРК “ВІККА”

16. Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (електронні видання)

◦ Про головне

◦ Чемпіон

◦ Черкаський спорт (переможець)

17.Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (друковані видання)

◦ Газета “Нова доба” (переможець)

18. «Молоде обдарування серед дівчат»

◦ Анна Мельнікова

◦ Валерія Ярмоленко (переможець)

◦ Валерія Гнідашева

◦ Маргарита Саттарова

19. «Молоде обдарування серед юнаків»

◦ Кіріл Юрченко

◦ Валентин Івасюк

◦ Назар Чепурний

◦ Олександр Савенко (переможець)

DSC 44444440065 15

Фото http://cherkassy-sport.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *