У Черкасах визначили переможця конкурсу «Черкаська якість»

Портал «Діловий регіон» спільно з ДП «Черкасистандартметрологія» реалізує інформаційний проект, спрямований на популяризацію продукції місцевих виробників.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з переможцями конкурсу «Черкаська якість-2016» та їх продукцією. Нагадаємо, що обласна конкурсна комісія, оцінивши представлену виробниками продукцію та послуги, визначила 9 переможців конкурсу.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Буассон Еліт» Бельведер Груп»

ТОВ “Буассон Еліт” Бельведер Груп” працює у складі компанії, яка є дочірнім підприємством відомої французької фірми “Belvedere Group”- одного зі світових лідерів з виробництва алкогольних напоїв. На базі сучасних технологій та обладнання завод виробляє більше 30-ти видів алкогольних та безалкогольних напоїв в різноманітній тарі. Продукція підприємства реалізується у всіх регіонах України.

На ТОВ “Буассон Еліт” Бельведер Груп” діє сертифікована система управління якістю на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

Інформація про продукцію, що брала участь у конкурсі

Горілка «Фартова»blank

Цей алкогольний напій був уперше випущений у 2015 році. Розширення асортименту стало наслідком вивчення запитів споживачів. Використання відбірного зернового спирту «Люкс» та підготовленої питної води із застосуванням новітньої системи її очистки, дозволяє забезпечити високу чистоту і прозорість продукту.

Фото http://dr.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *