У Черкасах з’являться міні-копії архітектурних пам’яток

У Черкасах біля Палацу одружень та будинку братів Цибульських (у якому нині розміщений музей Кобзаря) встановлять міні-моделі цих архітектурних пам’яток. Одну з них містяни зможуть побачити вже до кінця року.

Про це на засіданні виконавчого комітету розповів начальник відділу реклами та дизайну міського середовища ЧМР Андрій Поліщук, інформує «Про все».

“Це будуть точні копії будинків. Скульптор Владислав Димйон намагався відтворити архітектуру будівлі максимально точно. Кожна скульптура буде заввишки 140 см. Також буде напис про саму будівлю українською та англійською, а також шрифтом Брайля, – розтлумачує  Андрій Поліщук. – Встановлення таких міні-моделей біля споруд – це світова практика”.

Андрій Поліщук додає, що оскільки у будинку братів Цибульських нині знаходиться музей “Кобзаря”, то на звороті скульптури будуть слова Шевченка.

Створити в Черкасах подібні об’єкти, зазначає Андрій Поліщук, хотіли вже давно. Утім, досі на це не вистачало коштів. Вартість однієї міні-моделі з монтажем – в межах 96 тисяч гривень.

У майбутньому міні-моделі будівель планують встановлювати й біля інших відомих будівель Черкас.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *