У Черкасах з’явиться новий фонтан

На площі перед Центром дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) у Черкасах завершують встановлення фонтану, який запустять вже наступного року із приходом тепла. Вартість фонтану разом із його монтажем – близько 400 тисяч гривень.

“Сам ремонт площі перед ЦДЮТ дещо затягся в часі. Але зараз продовжуємо встановлення фонтану, оскільки погода ще дозволяє проводити такі роботи, – зазначив у коментарі заступник директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Богдан Бєлов. – Функціонувати повноцінно фонтан буде уже з весни”.

За словами Богдана Бєлова, фонтан дворівневий. Нині вже змонтована його основа – чаша із фігурками дітей-янголят. По центру фонтану буде розміщена також фігура хлопчика, який триматиме в руках ємність.

14971688_154098588390523_1731726287_o

Фото: Про все

Посадовець додає, що для облагородження площі розглядалося кілька варіантів, зокрема, створення там клумб, але врешті зійшлися саме на фонтані.

“Такий фонтан ідеально підходить до площі перед дитячим центром, – зауважив Богдан Бєлов. – Він викликатиме в дітей більше радості, ніж просто клумба”.

Окрім фонтану на площі перед ЦДЮТ планують встановити ще лавочки, ліхтарі та та сцену для дитячих виступів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *