У Черкасах з’явиться “новий” парк

На громадських обговореннях у Черкаській міській раді вирішували перейменування скверу «Молодіжний», який знаходиться на перехресті вулиць Чорновола-Чіковані,  на сквер імені В’ячеслава Чорновола.

Інформує “Вичерпно”.

Але поступило звернення від громадських організацій м. Черкаси, які просять створити сквер імені В’ячеслава Чорновола на перехресті вулиці В’ячеслава Чорновола та бульвару Шевченка із встановленням там пам’ятника чи бюсту відомого політика.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць повідомив, що дана земельна ділянка знаходиться в оренді на 49 років ПАТ «Юрія», яке не хоче відмовлятися від цієї території задля облаштування скверу. Проте чиновник не проти пропозиції активістів.

Начальник відділу екології ЧМР Володимир Гусаченко все-таки наполягає на сквері «Молодіжному», та перейменувати його на сквер імені В’ячеслава Чорновола.

– Сквер «Молодіжний» створений нещодавно. Він знаходиться у зручному місці. Там є алея, є місце, щоб встановити і бюст, і пам’ятник. Цей сквер наразі знаходиться на балансі КП «Дирекція парків». Тому він буде і доглянутий. Зараз там проводяться роботи щодо його розчистки. Тому наразі стоїть питання про його перейменування.

20170303_150624

Крім того Володимир Гусаченко додав, що сквер повинен мати мінімум 20 соток землі, а земельна ділянка на перехресті вулиці В’ячеслава Чорновола та бульвару Шевченка менша.

– Там дуже мало. Там сквер не вийде взагалі, — сказав пан Гусаченко.

Громадяни міста, які прийшли на обговорення, висловили незадоволення стосовно захаращеності території на розі Чорновола-Шевченка та критикували байдужість міської влади до цієї земельної ділянки.

– У мене виникає питання до влади, чому те місце захаращене настільки, що соромно там пройти?! Якщо підприємству передана в оренду ця місцевість, то чи не можна пред’явити їм претензії до антисанітарного стану цієї території і забрати цю ділянку?! Там такий смітник! Це нікуди не годиться! – емоційно висловився мешканець Черкас.

Безымянный

Володимир Гусаченко розповів, що під тією територією проходять дві теплотраси, купа кабелів, газ та інше. Там заборонена висадка будь-яких насаджень.

На що Ігор Коломоєць відповів, що надасть доручення муніципальній інспекції вплинути на ПАТ «Юрія» про облаштування даної території.

Інший мешканець міста сказав, що потрібно застосувати проти них штраф. Якщо вони порядок не наведуть, тоді на основі цього міська влада має право забрати цю ділянку.

А стосовно скверу «Молодіжний» на обговореннях дійшли висновку рекомендувати міській раді перейменувати його на сквер імені В’ячеслава Чорновола.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *