У Черкасах з’явиться унікальна скульптура

У Черкасах незабаром може з’явитися унікальна повітряна скульптура. З такою ініціативою виступило підприємство “Сатурн”, яке незабаром розмістить свої потужності у Черкасах.

Повідомляє “Інфоміст”.

Обговорять майбутній проект на засіданні архітектурно-містобудівної ради уже завтра, 1 лютого, у 206 кабінеті мерії. На засіданні, зокрема, мають визначити можливі варіанти теми скульптури та місця її розміщення. Про це повідомив начальник відділу реклами та дизайну міського середовища ЧМР Андрій Поліщук.

Арт-об’єкт буде виготовлено та встановлено за кошти інвестора в межах підписаного меморандуму з мерією.

“Директор “Сатурну” проявив таку ініціативу в межах соціальної відповідальності бізнесу. Компанія хоче залишити хороший спогад про початок своєї роботи в місті, – говорить у коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” Андрій Поліщук. – Важливо, що це має бути скульптура у повітрі, яку встановлять між опорами або між будівлями. Така форма є досить динамічною. А от сюжет і місце маємо з містянами, представниками компанії та архітекторами обговорити на засіданні”.

Поліщук вважає, що таким ініціативам потрібно активно сприяти. Для прикладу він наводить практику міста-побратима Черкас Санта-Рози (США, Каліфорнія). Коли в місто приходить серйозний інвестор, то він має 1 % від інвестицій вкласти у розвиток інфраструктури.

У коментарях під постом начальник відділу містобудівного кадастру та ГІС Федір Балаба опублікував зразки робіт польського скульптора Єжи Кедзьора.

Ідея встановити у Черкасах такий арт-об’єкт народилася у польському Гданську.

“Там один із власників компанії Олександр Громико побачив хлопчика, що балансує на набережній між двома будинками. Він подумав, чому б не зробити щось подібне у Черкасах. Чому б не привернути увагу туристів до міста у такий спосіб? Адже в Україні аналогів такої скульптури немає”, – коментує керівник відділу реклами та зв’язків із громадськістю компанії “Сатурн” Валерій Сорока.

Хто буде зображений на скульптурі – поки невідомо.

“У нас вже є певні ідеї. Однією з основних став хлопчик-скрипаль, який може з’явитися біля обласної філармонії. Але це не остаточно. Усі варіанти ще будуть обговорюватися, – наголошує Сорока. Прив’язки до бюджету, кажуть у компанії, поки немає. Все залежить від того, що це буде за скульптура, хто на ній буде зображений, і де вона буде розташована. Виконавця робіт визначать після проведення тендеру”.

Фото http://infomist.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *