У Черкасах запрацює “Школа волонтерів”

“Школа волонтерів” у Черкасах розпочне свою роботу 16 березня. Так о 12.30 на базі організації “Від серця до серця” відбудеться перше установче заняття для тих, хто виявив бажання навчатися волонтерству, повідомляє Черкаська благодійна організація ЛЖВ “Від серця до серця”.

“Школа волонтерів” – це можливість усім охочим оволодіти основними знаннями та вміннями, які необхідні для здійснення соціальної роботи у межах діяльності організацій, а також розвитку соціальної активності. Під час занять відвідувачі “Школи волонтерів” отримають інформацію про профілактичну роботу волонтера, навчаться попередженню торгівлі людьми, працювати із уразливими групами населення, контактувати із владою та молоддю.

“У такій волонтерській роботі потрібна підготовка, вивчення спеціальних тем та спілкування з тими, хто безпосередньо займається із представниками уразливих груп, – говорить фахівець ЧБО ЛЖВ “Від серця до серця” Марина Здоровець. – Окрім того, можна буде побачити на практиці, як це все працює. Тож завтра ми поспілкуємося та визначимо потреби тих, хто відвідає заняття. Далі сформуємо групи по 10–15 осіб і розпочнемо основне навчання”.

Навчання безкоштовне, складатиметься із блоків за напрямками роботи: зі споживачами наркотиків, протидії торгівлі людьми, Центру реінтеграції тощо. Наразі це 14 блоків та, за потребою, їх ще додаватимуть чи варіюватимуть. До викладання також залучать спеціалістів-соціальних працівників організації, які детально зможуть розповісти про специфіку роботи. А саме навчання відбуватиметься у формі міні-тренінгів.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *