У Черкасах запрацювала послуга онлайн-запису до лікаря

На прийом до лікаря тепер можна записатися онлайн. З 1 червня така послуга запрацювала через веб-ресурс www.mymedcabinet.com.ua. За задумом розробників, сервіс доступний лише для зареєстрованих в лікувальних установах міста осіб. Такий підхід спрямований на створення єдиної медичної бази даних мешканців, які обслуговуються в лікувально-профілактичних закладах Черкас.

Повідомляє “Вікка”.

“Це достатньо серйозна подія. Ми ішли до цього кілька років. Спочатку запровадили електронну реєстрацію пацієнтів, потім – електронну картку пацієнта. І зрештою презентуємо сервіс запису до лікарів через мережу Інтернет”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я міськради Олег Стадник.

Реалізація проекту коштувала міськраді 600 тисяч гривень. Кошти витратили на розробку програмного забезпечення, закупівлю СМС-сервісу, технічне переоснащення реєстратур поліклінік, навчання персоналу, впровадження технологій із захисту інформації, закупівлю витратних матеріалів та на роз’яснювальну кампанію.

Нововведення дисциплінують і пацієнтів, і лікарів. Якщо пацієнт впродовж двох місяців двічі записався на прийом, але не відвідав лікаря і не скасував запис у відповідному порядку – послуга онлайн запису для нього буде заблокована. У такому випадку він буде змушений по старій схемі прийти до реєстратури поліклініки особисто і разом із співробітником медичного закладу провести процедуру запису на прийом.

На черзі – особистий кабінет пацієнта із можливістю перегляду медичних довідок, впровадження електронного підпису та запуск сервісу на мобільному додатку.

Фото http://vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *