У Черкасах запрацював спортивний пришкільний табір

Учора урочисто відкрили табір спортивного спрямування у школі № 34. Цього року відпочиватимуть і тренуватимуться там 225 дітей. 

Повідомляє “Вичерпно”.

У спортивній залі навчального закладу гамірно. Діти рухаються, жартують. Тренер із бадмінтону КСЮСШ Олександр Гончаренко грає разом із вихованцями.

– У нас щодня по два-три тренування, — розповідає він. — День закінчуємо відпочинком у парку чи на березі Дніпра. — Діти тренуються з радістю, адже зазвичай вони мають стільки тренувань на тиждень, а не на день. До цих навантажень вони готові. Спортивний табір можна вважати таким собі навчально-тренувальними зборами, на які не завжди діти мають можливість їздити.

У таборі «Старт» відпочине 225 дітей від 1 до 8 класів. Це вихованці усіх юнацько-спортивних шкіл міста. Для них передбачені активні розваги та 2-хразове харчування. Табір безкоштовний.

Жанна Гречуха начальником табору «Старт» працює третій рік поспіль. Каже, справа гарна й варта підтримки.

– Цього року у нас працюють вісім секцій: волейбол, баскетбол, художня гімнастика, настільний теніс, бадмінтон, веслування та інші. — додає вона. — Перевага — тренувальному процесу.

Урочистості з нагоди старту зміни сьогодні відвідав директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

– Радісні дитячі обличчя, дружня атмосфера, жага до спортивних досягнень. Таким побачив табір, — наголосив він. — Думаю, літні пришкільні табори спортивного спрямування могли б стати чудовою альтернативою для частини звичайних пришкільних.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *