У Черкасах запустили підстанцію “Дніпровську”

Підстанцію «Дніпровська», будівництво і облаштування якої тривало майже 10 років, запущено у роботу, повідомляє Черкасиобленерго.

Основна мета її встановлення – забезпечення надійного, безперебійного і якісного електропостачання споживачів міста Черкаси.

У відсотковому співвідношенні підстанція Дніпровська буде постачати електроенергію третині споживачів Черкас (приблизно 30-35% населення та підприємств обласного центру).

За словами технічного директора ПАТ «Черкасиобленерго» Володимира Завріна, орієнтовна ціна обладнання і робіт на підстанції склала 50 мільйонів гривень. Будівництво відбувалось за інвестпрограмою.

– Основна проблема, яка була на підстанції «Черкаська», і через що ми ввели у роботу «Дніпровську» — це відсутність регулювання напруги. Тобто напруга у квартирах споживачів, і особливо у жителів мікрорайону «Митниця» доходила до 260 вольт. А це створювало небезпеку виникнення короткого замикання, і, як наслідок – пожежі. У ті роки було дуже багато скарг від жителів «Митниці». Тепер цю загрозу усунено, – пояснив фахівець.

Фото druzy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *