У Черкасах завершився «Tatoo Miami Fest 2016»

«Tatoo Miami Fest 2016» пройшов 19 листопада у фітнес-клубі «Miami Gym». Про це повідомляє кориспондент «Про Головне». 

2

Вчора, 5 професіоналів тату показували свою майстерність та ділилися досвідом з усіма бажаючими. Тату майстри «набивали» ілюстрації моделям і рекламували свої послуги. Кожен учасник або просто глядач міг спостерігати за роботою майстрів та дізнаватися відповіді на свої запитання.

7

«На фестиваль покликала знайома. Прийшла просто подивитися. Давно хочу собі тату, але ніяк не можу наважитись. Не знаю, що саме хочу, тому не можу визначитись з майстром, можливо тут знайду щось для себе» — розповідає відвідувачка заходу Ліза Дзюник. 5

Учасник тату фестивалю Денис Кононенко ділиться враженнями:   «У такому фестивалі  беру участь вперше. Усі учасники безперечно сильні, але і мені є що показати, тому не хвилююсь. Це зайве. Хвилювання заважає, а я люблю робити свою роботу якісно».

4Також своїми враженнями поділилася одна з моделей Анна Литвин:  «Захід подобається. Побільше б таких. Обожнюю відчуття, коли б’ють тату. Це вже моя третя. Майстра знаю давно. Повністю довіряю йому, вона справжній професіонал своєї справи».

6

У процесі творчої роботи, проходили конкурси: «Залізний Біцепс»(для чоловіків) та «Пружні сідниці» (для дівчат). Переможці отримали призи від «MIAMI GYM» (абонимент на місяць тренувань у фітнес-клубі), а  усі учасники – безкоштовний вхід у нічний клуб.

3

«Ми організовуємо заходи в основному спортивного напрямку, але намагаємось і розбавляти. Наприклад, крім силових видів спорту ми ввели ігрові. Вже другий рік поспіль проводимо тату фестиваль. По-перше, я сам люблю тату. По-друге, хочеться познайомити людей з цим, тому що багато хто сьогодні вважає це чимось шкідливим, небезпечним. Тут усі охочі можуть прийти подивитися, як робиться тату і упевнитись, що це все не так і страшно» – власник фітнес-клубу  та організатор заходу Валерій Лісун. 

Фестиваль проходить у два етапи: перший це набиття тату, та конкурси; другий – визначення найкращих тату. Серед номінацій – реалістичне чорно-біле і кольорове татуювання, «олдскул», кращі маленькі і великі татуювання.

«Минулого року все закінчувалося тут у «MIAMI GYM». Цього року ми вирішили заохотити людей: усі хто сьогодні приймає участь – отримує безкоштовний вхід у нічний клуб, де буде продовження тату фестивалю. Ми оберемо людей з кращими татуюванням і там визначимо перші –  треті місця. Головний приз – тисяча гривень, а також сертифікати, та інші подарунки» – додав Валерій Лісун.

8

Директор тату-салону «Дирокол», а також суддя «Tatoo Miami Fest 2016» – Аліса Сатьянова розповіла на що звертатиме увагу при оцінюванні тату:  «Минулого року я також була суддею. Вдячна організаторам, за запрошення. Дуже добре, що такі заходи проводяться, тому, що тату – це також мистецтво. Що до суддівства, то головне, щоб тату «читалося», і було якісно виконано. Це основні критерії за якими я оцінюватиму».

Насамкінець фестивалю Валерій Лісун побажав усім творчої наснаги, успіхів у своїй справі, та добре відпочити у клубі.

Фото http://progolovne.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *