У Черкасах збільшать кількість рейсів тролейбусів

У Черкасах збільшиться кількість тролейбусів і рейсів на маршрутах № 7 і № 7а. Завдяки проханням і зверненням громадян, керівництвом тролейбусного управління було прийнято рішення про збільшення тролейбусів і рейсів на найбільш завантажених тролейбусних маршрутах міста а це № 7 і № 7а.

Про це на своїй сторінці повідомляє Представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

Збільшення випуску тролейбусів стало можливим за рахунок збільшення колишніх водіїв які зараз повертаються назад на роботу, і за рахунок зменшення витрат підприємства. Зазначу що наразі у Києві навчається 9 чоловік, це молодь яка хоче працювати на благо містян. Вже з наступного тижня до Черкас повертається перша група осіб у складі 6 чоловік які почнуть стажування нашими міськими вулицями.

“Приємно зазначити що серед молодих хлопців на водія тролейбусу вивчилася і молода дівчина, яка з задоволенням готова працювати і допомагати розвиватися підприємству. Перший місяць вони будуть стажуватися із водієм наставником, вивчатимуть особливості наших вулиць, зупинок, контактної мережі і спц – частин (стрілок). Після чого приступлять до самостійної роботи на лінії. А вже у січні до Черкас повернеться у друга група у складі 3 чоловік які також підсилять і омолодять той колектив і склад водіїв яке має наше підприємство. Завдяки нашій міській владі, меру Бондаренку, керівництву тролейбусного управління спостерігається хоч і повільне але все ж відродження тролейбусного сполучення у місті. Тому будемо сподіватися і вірити що вже з наступного року, вулицями міста будуть курсувати ще більше нових тролейбусів (гармошок), будуть і надалі збільшуватися кількість тролейбусів на маршрутах а інтервал між ними зменшуватися, будемо сподіватися що і час їхньої роботи теж подовжиться і мешканці міста зможуть і в 21.00 і 22.00 дістатися до дому”, – пише Валерій Мироненко.

Фото vikka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *